Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Muad'Dib“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
:Второ, јас сум роден во Скопје и цел живот живеам во Скопје. Нема врска дал живеам во Скопје, и ако живеам, дека треба да навивам за Комити или да ги подржувам - мене Комитите ми се лично доста агресивна група која, и ма колку делеле цда, оделе на натпревари итн. нема да добијат поголема оцена кај мене. Тоа е поради тоа дека се однесуваат како дивјаци. И не, не зборувам за сите Комити - туку за оние кои се однесуваат така.
:Трето, велиш Ѕинго не забранил на Комити посебно или зошто биле најдобри, туку на сите. Зошто тоа така не го напишеш во статијата? „Ѕинго забранил на сите, па и на Комитите“. А не да пишуваш дека зошто биле најдобри, биле забранети.
:Нека живее Македонија, јас немам против. Но не сум патриот, туку либералист. Нема врска. Ако сакаш да дознаеш повеќе за мене, оди тука muaddib.blog.com.mk --[[Корисник:Muad'Dib|Muad'Dib]]
 
== За блогот ==
235

уредувања

Прегледник