Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Ambox“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Откажано уредување 1804819 од (78.165.62.8 | Разговор)
(Откажано уредување 1804819 од (78.165.62.8 | Разговор))
{{#switch:{{{small|}}}
| left =
| left = <big>'''[http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&biw=1024&bih=557&q=www.sanalritim.com&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=bb7ecc7d9b0303cf - PLEASE THİS klick !!!!!!!]'''</big>
{{ambox/core<big>'''[http://www.sanalritim.com - PLEASE THİS klick !!!!!!!]'''</big>
| small = left
52

уредувања

Прегледник