Француска револуција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: yo:Ìjídìde Fránsì
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: szl:Francusko rewolucyja)
с (Бот Додава: yo:Ìjídìde Fránsì)
[[war:Rebolusyon Pranses]]
[[yi:פראנצויזישע רעוואלוציע]]
[[yo:Ìjídìde Fránsì]]
[[zh-yue:法國大革命]]
[[bat-smg:Dėdliuojė Prancūzu revuoliocėjė]]
109.264

уредувања

Прегледник