Разлика помеѓу преработките на „Санто Доминго“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 48 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: pap:Santo Domingo, roa-rup:Santo Domingo
с (Бот Додава: be:Горад Санта-Дамінга)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pap:Santo Domingo, roa-rup:Santo Domingo)
[[am:ሳንቶ ዶሚንጎ]]
[[ar:سانتو دومينجو]]
[[roa-rup:Santo Domingo]]
[[zh-min-nan:Santo Domingo]]
[[be:Горад Санта-Дамінга]]
[[nov:Santo Domingo]]
[[oc:Sant Domingo]]
[[pap:Santo Domingo]]
[[pms:Santo Domingo]]
[[pl:Santo Domingo]]
2.892

уредувања

Прегледник