Прејди на содржината

Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: pam:Julian Assange
[проверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.6.3] Бот Додава: af:Julian Assange)
с (r2.6.4) (Бот Додава: pam:Julian Assange)
[[he:ג'וליאן אסנג']]
[[jv:Julian Assange]]
[[pam:Julian Assange]]
[[ka:ჯულიან ასანჟი]]
[[la:Iulianus Assange]]
127.228

уредувања