Дундгови (покраина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.5.1) (Бот Менува: fr:Dundgovi
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: it:Provincia del Dundgov’)
с (r2.5.1) (Бот Менува: fr:Dundgovi)
[[en:Dundgovi Province]]
[[es:Dundgovi (aymag)]]
[[fr:Dundgovi (province)]]
[[ga:Dundgovi (Cúige)]]
[[ko:돈드고비]]
59.415

уредувања

Прегледник