Бело Море (Русија): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.5.2) (Бот Додава: ms:Laut Putih
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: el:Λευκή Θάλασσα)
с (r2.5.2) (Бот Додава: ms:Laut Putih)
[[hu:Fehér-tenger]]
[[arz:البحر الابيض]]
[[ms:Laut Putih]]
[[mn:Цагаан тэнгис]]
[[nl:Witte Zee]]
86.434

уредувања

Прегледник