Прејди на содржината

Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: als:Julian Assange
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: hu:Julian Assange)
с (r2.5.2) (Бот Додава: als:Julian Assange)
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[als:Julian Assange]]
[[ar:جوليان أسانج]]
[[az:Culian Assanj]]
86.434

уредувања