Прејди на содржината

Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Менува: cv:Ассанж Джулиан
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.5.2) (Бот Менува: cv:Ассанж Джулиан)
{{DEFAULTSORT:Асанж}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
 
[[ar:جوليان أسانج]]
[[bg:Джулиан Асандж]]
[[ca:Julian Assange]]
[[cv:ДжулианАссанж АссанджДжулиан]]
[[cs:Julian Assange]]
[[cy:Julian Assange]]
[[da:Julian Assange]]
[[de:Julian Assange]]
[[en:Julian Assange]]
[[el:Τζούλιαν Ασάντζ]]
[[en:Julian Assange]]
[[es:Julian Assange]]
[[eo:Julian Assange]]
86.434

уредувања