112 (број): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
[r2.6.4] Бот Додава: az:112 (ədəd)
с (Бот Брише: es:Ciento doce)
с ([r2.6.4] Бот Додава: az:112 (ədəd))
 
[[ar:112 (عدد)]]
[[fiaz:112 (lukuədəd)]]
[[ca:Cent dotze]]
[[cv:112 (хисеп)]]
[[en:112 (number)]]
[[fa:۱۱۲ (عدد)]]
[[fi:112 (luku)]]
[[fr:112 (nombre)]]
[[ko:112]]
[[it:112 (numero)]]
[[ht:112 (nonm)]]
[[hu:112 (szám)]]
[[it:112 (numero)]]
[[ja:112]]
[[ko:112]]
[[ms:112 (nombor)]]
[[nl:112 (getal)]]
[[ja:112]]
[[no:112 (tall)]]
[[pt:Cento e doze]]
[[ru:112 (число)]]
[[sl:112 (število)]]
[[zhfi:112 (luku)]]
[[sv:112 (tal)]]
[[vi:112 (số)]]
[[zh:112]]
[[zh-yue:112]]
[[zh:112]]
127.134

уредувања

Прегледник