Разлика помеѓу преработките на „Благој Ханџиски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
 
Добро го знае англискиот јазик, а зборува и француски и руски јазик.
 
{{DEFAULTSORT:Ханџиски}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Професори од Македонија]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1994]]
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]

Прегледник