Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
 
[[Категорија:Фудбалски клубови од Прва фудбалска лига на Македонија|Металург]]
[[Категорија:ФудбалскиФК клубови од Македонија|Металург (Скопје)| ]]
 
[[az:Metalurq (Skopye)]]

Прегледник