6 (број): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 11 бајт ,  пред 11 година
с
[r2.6.4] Бот Додава: fj:Ono
[проверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.6.4] Бот Додава: rn:Gatandatu)
с ([r2.6.4] Бот Додава: fj:Ono)
[[hu:6 (szám)]]
[[nah:Chicuacē]]
[[fj:Ono]]
[[nl:6 (getal)]]
[[ja:6]]
127.214

уредувања

Прегледник