Википедија:Ве молиме не напаѓајте ги новодојденците: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[r2.6.4] Бот Менува: ro:Wikipedia:Nu speria nou-veniții
с ([r2.6.4] Бот Менува: ro:Wikipedia:Nu speria nou-veniții)
[[pl:Wikipedia:Prosimy nie gryźć nowicjuszy]]
[[pt:Wikipedia:Não morda os novatos]]
[[ro:Wikipedia:Nu speria noii veniținou-veniții]]
[[ru:Википедия:Не цепляйтесь к новичкам]]
[[sco:Wikipedia:Dinna bite the newcomers]]
11.372

уредувања

Прегледник