Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1942 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[r2.6.4] Бот Додава: ro:Categorie:1942 în fotbal
с (Бот Додава: be-x-old, de, en, es, fr, hu, ja, ko, lv, nl, no, pl, pt, ru, sv, tr)
с ([r2.6.4] Бот Додава: ro:Categorie:1942 în fotbal)
[[pl:Kategoria:1942 w piłce nożnej]]
[[pt:Categoria:Futebol de 1942]]
[[ro:Categorie:1942 în fotbal]]
[[ru:Категория:1942 год в футболе]]
[[sv:Kategori:Fotbollsåret 1942]]
11.372

уредувања

Прегледник