Разлика помеѓу преработките на „Национална галерија (Лондон)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[r2.5.2] Бот Додава: da:National Gallery
с
с ([r2.5.2] Бот Додава: da:National Gallery)
[[cs:Národní galerie (Londýn)]]
[[cy:Oriel Genedlaethol (Llundain)]]
[[enda:National Gallery]]
[[de:National Gallery (London)]]
[[en:National Gallery]]
[[et:Rahvusgalerii]]
[[en:National Gallery]]
[[es:National Gallery de Londres]]
[[eo:Nacia Galerio (Londono)]]
86.434

уредувања

Прегледник