Разлика помеѓу преработките на „Минато“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
[r2.5.1] Бот Додава: hu:Múlt
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с ([r2.5.1] Бот Додава: hu:Múlt)
[[da:Fortid]]
[[de:Vergangenheit]]
[[et:Minevik]]
[[en:Past]]
[[eo:Pasinteco]]
[[es:Pasado]]
[[eteo:MinevikPasinteco]]
[[eu:Iragan]]
[[fi:Menneisyys]]
[[fr:Passé]]
[[ko:과거]]
[[it:Passato]]
[[he:עבר]]
[[ht:Yè]]
[[ithu:PassatoMúlt]]
[[ja:過去]]
[[ko:과거]]
[[no:Fortid]]
[[pl:Przeszłość]]
[[simple:Past]]
[[sk:Minulosť]]
[[fi:Menneisyys]]
[[tl:Nakaraan]]
[[uk:Минуле]]
59.415

уредувања

Прегледник