Прејди на содржината

Месна мрежа: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ms:Rangkaian kawasan setempat)
сНема опис на уредувањето
{{Никулец од областа на информатиката}}
 
[[Категорија:КомпјутериСметачи]]
[[Категорија:Интернет]]