Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Јазик“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: bg:Категория:Език
с (Бот Додава: ar:تصنيف:لغة)
с (Бот Додава: bg:Категория:Език)
[[Категорија:Човечка комуникација]]
[[Категорија:Класификација на главните теми]]
 
[[frr:Kategorie:Spräke]]
 
[[ak:Category:Kasa]]
[[ar:تصنيف:لغة]]
[[bs:Kategorija:Jezik]]
[[bg:Категория:Език]]
[[ceb:Kategoriya:Pinulongan]]
[[cy:Categori:Iaith]]
[[mwl:Catadorie:Lhenguaige]]
[[nah:Neneuhcāyōtl:Tlahtōliztli]]
[[frr:Kategorie:Spräke]]
[[oc:Categoria:Lengatge]]
[[pnt:Κατηγορίαν:Λαλίαν]]
86.434

уредувања

Прегледник