Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 30-тите“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: fi:Luokka:30-luvulla syntyneet
с (Бот Менува: ro:Categorie:Nașteri în anii 30)
с (Бот Додава: fi:Luokka:30-luvulla syntyneet)
[[simple:Category:30s births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 30. rokoch 1. storočia]]
[[fi:Luokka:30-luvulla syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 30-talet]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในคริสต์ทศวรรษ 30]]
109.264

уредувања

Прегледник