Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Селска чешма“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(arhiva)
===Лузери===
*[[Википедија:Селска чешма (Критики)|Текстот е префрлен во соодветна секција.]]--<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 12:53, 5 ноември 2010 (CET)
 
== донации за Википедија ==
 
Здраво -
донирав 5 долари на Википедија, еднаш ми рече дека има грешка пробав уште еднаш и уште еднаш ми рече дека има грешка. Си ја проверив потоа сметката, гледам дека 10 долари се наплатени.
Ве молам проверете го кодот на страницата.
Поздрав. --[[User:LazialeStojakovo|LazialeStojakovo]]
721

уредување

Прегледник