Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1606 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1606 kuolleet; козметички промени
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1606)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1606 kuolleet; козметички промени)
[[Категорија:Починати по години|1606]]
{{deathyr|160|6}}
{{Commons cat|1606 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1606]]
 
[[ar:تصنيف:وفيات 1606]]
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1606]]
[[sr:Категорија:Умрли 1606.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1606 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1606]]
[[tr:Kategori:1606 yılında ölenler]]

Прегледник