Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1539 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1539 kuolleet; козметички промени
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1539)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1539 kuolleet; козметички промени)
[[Категорија:Починати по години|1539]]
{{deathyr|153|9}}
{{Commons cat|1539 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1539]]
 
[[ar:تصنيف:وفيات 1539]]
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1539]]
[[sr:Категорија:Умрли 1539.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1539 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1539]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2082]]

Прегледник