Прејди на содржината

Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Менува: tt:Оклахома (штат)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: chr:ᎣᎦᎳᎰᎹ)
с (Бот Менува: tt:Оклахома (штат))
[[tl:Oklahoma]]
[[ta:ஓக்லகோமா]]
[[tt:Оклахома (штат)]]
[[te:ఓక్లహోమా]]
[[th:รัฐโอคลาโฮมา]]
6.250

уредувања