Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{Ризница-врска|Ligurian Sea}}
 
{{coord|43|29|54|N|9|02|30|E|type:waterbody|display=title}}

Прегледник