Разлика помеѓу преработките на „Хангул“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: lv:Hānguls
с (Бот Додава: bjn:Hangul; козметички промени)
с (Бот Додава: lv:Hānguls)
 
{{Link GA|ru}}
 
[[bjn:Hangul]]
 
[[ar:هانغول]]
[[csb:Hangeul]]
[[la:Abecedarium Coreanum]]
[[lv:Hānguls]]
[[lt:Hangul]]
[[mg:Hangul]]
[[bat-smg:Hangul]]
[[zh:諺文]]
[[bjn:Hangul]]
86.434

уредувања

Прегледник