Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2003 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 2003 syntyneet
с (Бот Додава: cy:Categori:Genedigaethau 2003)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 2003 syntyneet)
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 2003]]
[[sr:Категорија:Рођени 2003.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 2003 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 2003]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 2546]]
109.264

уредувања

Прегледник