Централна банка на Иран: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
* [http://iran-daily.com/1386/2860/html/focus.htm Islamic Banking — Iran Daily]out Iran's economy)
 
[[Категорија:Економија на Иран]]
[[Категорија:Политика на Иран]]
[[Категорија:Иран]]
[[Категорија:БанкиЦентрални банки|Иран]]
 
[[en:Central Bank of the Islamic Republic of Iran]]

Прегледник