Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:СССР-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
<div class="boilerplate metadata" id="stub">
<br clear="all">
{| align=centerleft border=0 cellpadding=0 cellspacing=4 style="background: none;"
|[[Image:Hammer and sickle.svg|38px|Срп и чекан]]
|''Ова е [[Википедија:Што е никулец?|недовршена статија]] за [[СССР]].<br>Вие можете да [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} помогнете] за нејзината [[Помош:Како да уредам страница|дообработка]].''

Прегледник