Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:СССР-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с
{| align=center border=0 cellpadding=0 cellspacing=4 style="background: none;"
|[[Image:Hammer and sickle.svg|38px|Срп и чекан]]
|''Ова е [[WikipediaВикипедија:Што е никулец?|недовршена статија]] за [[СССР]].<br>Вие можете да [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} помогнете] за нејзината [[Помош:Како да уредам страница|дообработка]].''
|}
</div>

Прегледник