Предлошка:Хералдика-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Шаблон:Heraldry-stub преместена како Шаблон:Хералдика-никулец: Превод)
сНема опис на уредувањето
|-
|[[Image:Sin escudo.svg|30px| ]]
|'' Оваа статија за [[хералдика|хералдичка]]та статија е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите.]''
|}
</div>

Прегледник