Предлошка:Хералдика-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"> {|cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color:transparent" |- |30px| |'' Оваа ...)
 
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Хералдички никулци<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[en:Template:Heraldry-stub]]
[[ca:Plantilla:Esborrany d'heràldica]]
</noinclude>

Прегледник