Вацлав Хавел: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: simple:Václav Havel
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: simple:Václav Havel)
[[sq:Václav Havel]]
[[scn:Václav Havel]]
[[simple:Václav Havel]]
[[sk:Václav Havel]]
[[sl:Václav Havel]]
58.155

уредувања

Прегледник