Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1428 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: da:Kategori:Døde i 1428)
[[Категорија:Починати по години|1428]]
 
[[az:Kateqoriya:1428-ci ildə vəfat edənlər]]
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৪২৮-এ মৃত্যু]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1428 годзе]]
109.264

уредувања

Прегледник