Прејди на содржината

GSM: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Менува: te:జిఎస్ఎమ్
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: nn:GSM)
с (Бот Менува: te:జిఎస్ఎమ్)
[[ta:உலகளாவிய நடமாடும் தகவல் தொடர்புகள் திட்டம்]]
[[roa-tara:GSM]]
[[te:GSMజిఎస్ఎమ్]]
[[th:จีเอสเอ็ม]]
[[tr:GSM]]
6.131

уредување