Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додаје: zh:薄片
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: zh:薄片)
[[de:Furnier]]
[[en:Wood veneer]]
[[fi:Puuviilu]]
[[it:Tranciato di legno]]
[[nl:Fineer]]
[[ru:Шпон (материал)]]
[[fi:Puuviilu]]
[[sv:Fanér]]
[[th:ไม้บาง]]
[[zh:薄片]]
46.384

уредувања

Прегледник