Јао Минг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Кинески кошаркари]]
[[Категорија:Живи луѓе]]

Прегледник