Прејди на содржината

Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: it:Lingue anatoliche)
сНема опис на уредувањето
[[sk:Anatólske jazyky]]
[[sv:Anatoliska språk]]
[[uk:Анатолійські мови]]
[[zh:安那托利亞語族]]
2

уредувања