Разговор со корисник:Skorpijatose: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Бот: Добредојдe)
 
Нема опис на уредувањето
 
 
{|align=right
|'''[[Википедија:Почетен курс|Почетен курс за Википедија]]'''
----
Поздрав, {{#if:brest|[[Корисник:brest|brest]], {{CURRENTTIME}}, {{LOCALDAYNAME}}, {{CURRENTDAY}} {{LOCALMONTHNAME}} {{CURRENTYEAR}}|--[[User:Brest-bot|Brest-bot]] <small>([[User talk:Brest-bot|разговор]])</small> 10:58, 6 август 2010 (CEST)}}
 
== Лидери по година ==
Здраво. Со создавањето на [[Википедија:ВикиПроект Години|ВикиПроектот Години]], започна иницијативата за пополнување на статиите за години на Википедија на македнски јазик. Првата активност е пополнување на [[Список на лидери на држави по година|списоците за лидери на држави по години]]. Доколку сте заинтересирани да помогнете во извршувањето на оваа задача, може да се пријавите на [[Википедија:ВикиПроект Години/Списоци на лидери на држави по години|страницата наменета за оваа активност]], на која и може да дадете свој коментар. Поздрав.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 01:28, 12 октомври 2010 (CEST)

Прегледник