Разлика помеѓу преработките на „Скопска бискупија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
[http://www.catholic-hierarchy.org/diocese/dskop.html]
 
[[Категорија:БискупијаРимокатолички епархии во Европа]]
[[Категорија:Католицизам во Македонија]]
 
[[de:Bistum Skopje]]

Прегледник