Аеродром Неапол: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: nl:Luchthaven Napels
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: nl:Luchthaven Napels)
[[Категорија:Неапол]]
 
[[en:Naples Airport]]
[[de:Flughafen Neapel]]
[[en:Naples Airport]]
[[es:Aeropuerto de Nápoles-Capodichino]]
[[id:Bandar Udara Napoli-Capodichino]]
[[it:Aeroporto di Napoli-Capodichino]]
[[hu:Nápolyi nemzetközi repülőtér]]
[[nl:Luchthaven Napels]]
[[ja:ナポリ・カポディキーノ国際空港]]
[[no:Napoli internasjonale lufthavn]]
8.502

уредувања

Прегледник