Прејди на содржината

Хера: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: hy:Հերա
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: pa:ਹੇਅਰਾ)
с (Бот Додава: hy:Հերա)
[[gl:Hera]]
[[ko:헤라]]
[[hy:Հերա]]
[[hi:हीरा (देवी)]]
[[hr:Hera]]
59.415

уредувања