Венсенска Шума: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 55 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{coord|48|49|41.05|N|2|25|58.50|E|display=title}}
[[Податотека:Bois de Vincennes DSC03761.JPG|thumb|right|200px|Езерото]]

Прегледник