Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Избрани портали“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
==2007 година==
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; background:#D0E2EE;"
|valign="top" align="right" bgcolor="{{{боја}}}"|Почеток на изборот на портали. Амбицијата е да се избера најдобар портал секој месец. За овој месец избран е порталот Математика, чиј главен уредувач до сега беше [[корисник:Filip]]
|{{Избран портал за јуни 2007}}
|}

Прегледник