Прејди на содржината

Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: la:Comitatus Ludensis
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tr:Louth)
с (Бот Додава: la:Comitatus Ludensis)
[[it:Louth (contea)]]
[[sw:Wilaya ya Louth]]
[[la:Comitatus Ludensis]]
[[lt:Lauto grafystė]]
[[hu:Louth megye]]
86.434

уредувања