Разлика помеѓу преработките на „Портал:Англија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 14 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
с (Нова страница: {{browsebar}} <!-- This portal was created using subst:box portal skeleton| topic=Topic| --> <div style="float:right; width:100%"> {{/box-header|<big>Портал Анг...)
 
с
 
{{portals}}
{{Purgepage}}
 
[[Категорија:Европски портали|Англија]]

Прегледник