Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: vi:Cơ quan (sinh học)
[[ur:عُضو]]
[[vec:Òrgano (anatomia)]]
[[vi:Cơ quan (sinh học)]]
[[fiu-vro:Iho jago]]
[[yi:גליד]]
86.434

уредувања

Прегледник