Прејди на содржината

Химачал Прадеш: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: hif:Himachal Pradesh
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hsb:Himačal Pradeš)
с (Бот Додава: hif:Himachal Pradesh)
[[eu:Himachal Pradesh]]
[[fa:هیماچال پرادش]]
[[hif:Himachal Pradesh]]
[[fr:Himachal Pradesh]]
[[gu:હિમાચલ પ્રદેશ]]