Разлика помеѓу преработките на „Томас Џеферсон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отстрането уредувањето на 62.162.216.139 (разговор), вратено на последната верзија на KamikazeBot
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.139 (разговор), вратено на последната верзија на KamikazeBot)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за претседател
{{Инфокут
| име = Томас Џеферсон<br />''Thomas Jefferson''
| слика = T Jefferson by Charles Willson Peale 1791 2.jpg
| големина =
| опис =

Прегледник