Разлика помеѓу преработките на „Томас Џеферсон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: arz:توماس جيفيرسون)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокут
{{Инфокутија за претседател
| име = Томас Џеферсон<br />''Thomas Jefferson''
| слика = T Jefferson by Charles Willson Peale 1791 2.jpg
| големина =
| опис =
Анонимен корисник

Прегледник